Fotorelacja z Drzwi Otwartych WFIA 2022

W dniu 23 kwietnia 2022 r. na Wydziale Fizyki i Astronomii miały miejsce Drzwi Otwarte WFiA. Wydarzenie miało dwie części: astronomiczną, w Instytucie Astronomicznym przy ul. Kopernika 11, oraz fizyczną, w Instytutach Fizyki Doświadczalnej i Teoretycznej przy pl. Maxa Borna 9.

Odwiedziło nas kilkunastu kandydatów. Niektórzy przybyli z odległych lokalizacji, np. z Katowic. Mieliśmy też gości z zagranicy. Wszyscy byli zainteresowani podjęciem studiów na oferowanych przez nas kierunkach, zatem najpewniej spotkamy się z nimi po wakacjach.

Dzięki temu, że pogoda w dniu 23 kwietnia była doskonała, w Instytucie Astronomicznym odwiedziły nas także rodziny z młodszymi dziećmi. Być może dołączą one do grona naszych studentów a kolejnych latach.

Poniżej prezentujemy wybrane zdjęcia w wydarzenia:

Dodała: Joanna Molenda-Żakowicz

Pełnomocnik Dziekana ds. promocji i kontaktów z mediami