UROCZYSTE WRĘCZENIE DYPLOMÓW 3 GRUDNIA – ZAPROSZENIE

Pan Dziekan zaprasza na uroczyste wręczenie dyplomów: licencjackich, inżynierskich, magisterskich, doktorskich i habilitacyjnych uzyskanych na Wydziale Fizyki i Astronomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Uroczystość odbędzie się 3 grudnia (sobota) bieżącego roku w Auli Leopoldyńskiej w gmachu głównym przy pl. Uniwersyteckim 1 o godzinie 10:00.

Deklarację uczestnictwa we wręczeniu dyplomów należy przesłać na adres alicja.zalewska@uwr.edu.pl do 28 października (w temacie e-maila proszę napisać: wręczenie dyplomów).

Prosimy o dostarczenie dyplomów, które zostaną Państwu wręczone na uroczystości do Dziekanatu, najpóźniej do 18 listopada. W przypadku niemożności dotrzymania tego terminu, prosimy o kontakt z Dziekanatem.

Wręczenie dyplomów ma charakter ceremonialny. Obecność członków rodziny i przyjaciół jest mile widziana.
Zachęcamy wszystkich absolwentów do wzięcia udziału w uroczystości.