Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Sylwii Owczarek w trybie zdalnym

Dnia 22 maja 2020 r. o godz. 12:15 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Sylwii Owczarek pt. „Badanie wzrostu ołowiu i indu na powierzchni Si rekonstruowanej indem lub ołowiem”, przygotowanej w Instytucie Fizyki Doświadczalnej Uniwersytetu Wrocławskiego pod kierunkiem dra hab. Leszka Markowskiego, prof. UWr.

Obrona przeprowadzona zostanie w trybie zdalnym z wykorzystaniem technologii informatycznych umożliwiających transmisję obrazu i dźwięku w czasie rzeczywistym oraz bezpośrednią komunikację uczestników wydarzenia, a jednocześnie zapewniających kontrolę przebiegu obrony i jej rejestrację. Szczegóły techniczne, w tym odnośnik do wydarzenia, dostępne są na stronie internetowej Wydziału Fizyki i Astronomii Uniwersytetu Wrocławskiego pod adresem https://wfa.uni.wroc.pl/info/153?sc=3676. Można tam również zapoznać się z rozprawą doktorską mgr Sylwii Owczarek oraz opiniami recenzentów.

Robert Kucharczyk
Przewodniczący Komisji Doktorskiej