WAŻNE! Szkolenie BHP/ Health and safety training

(english text below)

UWAGA STUDENCI I ROKU w roku akademickim 2021/2022 na studiach (pierwszego stopnia, drugiego stopnia i jednolitych magisterskich) oraz uczestnicy Szkoły Doktorskiej którzy nie odbyli szkolenia wstępnego BHP w okresie 1.10.- 30.11.2021 r. w formie e-learningu oraz rozpoczynający naukę na I roku studiów (NABÓR MIĘDZYSEMESTRALNY)

Szkolenie bhp tylko formie e-learningu

Szanowni Państwo,

Szkolenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej jest obowiązkowe dla wszystkich studentów i doktorantów pierwszego roku na studiach (pierwszego stopnia, drugiego stopnia i jednolitych magisterskich) oraz doktoranckich (uczestnicy Szkoły Doktorskiej) .

Przedmiotowy kurs jest obowiązkowy i kończy się testem zaliczeniowym. Protokół z odbytego szkolenia stanowi podstawę zaliczenia szkolenia. UWAGA : Dział BHP oraz Ochrony Ppoż. nie przepisuje zaliczeń.

Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej trwa od 15-30 marca 2022 r.

Instrukcja logowania do szkolenia wstępnego bhp dla studentów i uczestników Szkoły Doktorskiej

Rejestracja i przebieg szkolenia :

1. Wejdź na stronę : Szkolenie wstępne z zakresu BHP oraz ochrony PPOŻ 2021/22-L https://e-edu.cko.uni.wroc.pl/course/view.php?id=173420

2. klucz dostępu: BHP_2022

Wszelkich informacji w powyższej sprawie udziela Dział Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Ochrony Przeciwpożarowej – tel.: (71) 375-24-89.

Uwaga

Zgodnie z pkt 3 Załącznika Nr 5 do zarządzenia Nr 22/2021 Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego z dnia 24 lutego 2021 r. w sprawie wysokości opłat za usługi edukacyjne świadczone w Uniwersytecie Wrocławskim dla cykli dydaktycznych rozpoczynających się w roku akademickim 2021/2022 wysokość opłaty za powtarzanie zajęć z przedmiotu bezpieczeństwo i higiena pracy w roku akademickim 2021/2022 wynosi 150,00 zł. Za naliczenie należności za powtarzanie zajęć oraz jej windykację zgodnie z procedurą opisaną

w zarządzeniu Nr 144/2019 Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego z dnia 28 listopada 2019 r. w sprawie procedury naliczania oraz dochodzenia należności z tytułu opłat za świadczone usługi edukacyjne w Uniwersytecie Wrocławskim odpowiedzialny jest Dział Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Ochrony Przeciwpożarowej, który naliczy należną opłatę studentom w systemie USOS. Naliczona należność wraz z terminem płatności (uzgodnionym na 30.04.2022 r. za niezaliczone BHP z semestru zimowego roku akademickiego 2021/22) oraz indywidualnym kontem bankowym studenta, na które należy dokonać wpłaty prezentowana będzie studentowi w systemie USOSweb.

Wszelkich informacji w powyższej sprawie udziela Dział Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Ochrony Przeciwpożarowej – tel. (71) 375-24-89

——————————————————————-

ATTENTION FIRST-YEAR STUDENTS of academic year 2021/2022

who didn’t participate in the e-learning training on health and safety and fire protection between 1 October 2021 and 30 November 2021 (concerning students of undergraduate studies, graduate studies, five-year graduate studies and doctoral studies)

ATTENTION FIRST-YEAR STUDENTS of academic year 2021/2022

(concerning students of the summer semester enrolment)

Training on health and safety and fire protection available only as an e-learning course

Ladies and Gentlemen,

It is the responsibility of each student commencing studies at the University of Wroclaw to participate in training on health and safety and fire protection. The course is mandatory and ends with a test. Training is considered to be completed on the basis of minutes of the training.

The training in the field of occupational health and safety and fire protection lasts from 15 March to 30 March 2022.

Login instruction for initial health and safety training for students and PhD students

Registration and course of training:

1. Go to the website: Health and safety – basic training for the students of the University of Wroclaw EN 2021/22-L https://e-edu.cko.uni.wroc.pl/course/view.php?id=173543

2. access key: HS_2022

Any information about the above matter is provided by the Department of Health and Safety and Fire Protection – (71) 375-24-89.