Spotkania organizacyjne dla studentów I roku

Zapraszamy wszystkich nowo przyjętych studentów kierunków prowadzonych na naszym wydziale na spotkania organizacyjne, podczas których przekażemy Państwu podstawowe informacje na temat funkcjonowania na wydziale, programów studiów, harmonogramów zajęć i trybu organizacji zajęć, zapisów na zajęcia, zaliczeń itp.

Spotkania przeprowadzone zostaną z wykorzystaniem aplikacji Microsoft Teams w formie zdalnej wideokonferencji z przekazem obrazu i dźwięku w czasie rzeczywistym, oddzielnie dla poszczególnych kierunków studiów prowadzonych na wydziale, zgodnie z poniższym harmonogramem:

studenci I roku astronomii: poniedziałek, 28 września, godz. 15:00

studenci I roku fizyki: wtorek, 29 września, godz. 10:00

studenci I roku ISSP: wtorek, 29 września, godz. 12:00
odnośnik do wydarzenia

Do spotkania można dołączyć z poziomu przeglądarki internetowej (w zależności od używanego systemu operacyjnego, wymagana może być przeglądarka Chrome/Edge) lub aplikacji Microsoft Teams (dostępna wersja bezpłatna). Dostęp online do spotkania możliwy będzie z 15-minutowym wyprzedzeniem. W celu ułatwienia moderacji, uczestnicy wydarzenia proszeni są o podanie swojego imienia i nazwiska podczas dołączania do spotkania. Ponadto, dla zapewnienia właściwego przebiegu spotkania i jak najlepszej jakości transmisji, uczestnicy wydarzenia proszeni są o wyłączenie swoich kamer/mikrofonów i włączanie ich dopiero po udzieleniu głosu.