Bal na Maxa (Borna)

Dziekan Wydziału Fizyki i Astronomii serdecznie zaprasza wszystkich pracowników, doktorantów i studentów Wydziału do udziału we wspólnym balu Wydziału Fizyki i Astronomii oraz Wydziału Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska pod nazwą BAL NA MAXA (BORNA).

Najważniejsze informacje:

• data balu: 17 lutego (piątek) 2023 r.,
  • miejsce: stołówka przy pl. M. Borna 9,
  • godziny: 20:00-2:00,
  • cena: 225 zł/osoba (210 zł catering + 15 zł obsługa-przygotowanie sali),
  • min. ilość osób: 50.

W cenie menu jest: przywitanie (toast), uroczysta kolacja (3-daniowa, wersje mięsna i wegetariańska), bufet zimnych przekąsek, bufet kawowy z ciastami, ciepłe danie ok. północy, woda bez ograniczeń, soki (limitowane).

Alkohol we własnym zakresie.

Zgłoszenie udziału należy wykonać poprzez poniższy link:

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 3 lutego 2023 r.

Opłaty zbierane będą w formie gotówkowej najpóźniej do dnia 6 lutego 2023 r. – miejsce i godziny przyjmowania wpłat zostaną podane w późniejszym terminie.

W razie pytań proszę o kontakt: Karolina Idczak, Instytut Fizyki Doświadczalnej (pok. 377), tel. 71-375-93-73.

BAL

Dodała: Joanna Molenda-Żakowicz