Rekrutacja do XII edycji Programu Mentoringowego

Trwa rekrutacja do XII edycji Programu Mentoringowego. Do 30 listopada studentki i studenci mogą zapoznać się z biogramami mentorek i mentorów i aplikować. W tym roku czeka na nich 74 specjalistów z różnych branż.

Czym jest Program Mentoringowy ?
To nieformalna relacja jaką Mentor/Mentorka (doświadczony specjalista o wysokich kompetencjach zawodowych, który chce podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem) nawiązuje z Mentee (studentka/student UWr).

Kim są Mentorki i Mentorzy ?
To reprezentanci dużych koncernów, fundacji, stowarzyszeń, startupów, jednoosobowych działalności gospodarczych. Prowadzą swoje biznesy we Wrocławiu, w całej Polsce, Europie. Mają różne doświadczenia zawodowe, ścieżkę edukacyjną, modele karier zawodowych. Łączy ich chęć wspierania młodych ludzi i głębokie przeświadczenie o ważności i … skuteczności mentoringu. Nierzadko sami w przeszłości mieli swojego mentora i pracę ze studentami i studentkami UWr traktują jako swoistą spłatę długu. Dodatkowo w tej edycji mamy w gronie Mentorów i Mentorek pięcioro Naszych pracowników – wykładowców UWr, którzy gotowi są wspierać i prowadzić procesy mentoringowe.

🔎 Więcej informacji na stronie:

Mentoring_ promocja

Dodała: Joanna Molenda-Żakowicz