Kończy się czas na składanie wniosków IDUB

Nabór wniosków aplikacyjnych na granty wewnętrzne rozpoczął się 3.08.2021 r. i potrwa do 30.09.2021 r. Zgłoszenia do konkursu grantowego są przyjmowane za pomocą Uczelnianego Systemu Konkursowego w języku polskim oraz języku angielskim.

Finansowanie obejmuje 40 grantów, a maksymalna kwota finansowana w ramach jednego grantu wynosi 40 000 zł. Maksymalny okres realizacji grantu: 01.03.2022 r. – 29.02.2024 r.

Granty mogą być przeznaczone wyłącznie na finansowanie badań koniecznych dla przygotowania i złożenia aplikacji, umożliwiającej uzyskanie finansowania ze źródeł zewnętrznych, zwanych dalej grantem zewnętrznym.

Uzyskany grant zewnętrzny musi być realizowany w Uniwersytecie Wrocławskim, mieć charakter prorozwojowy oraz obejmować badania naukowe zgodne z priorytetami programu IDUB.

O grant mogą ubiegać się wyłącznie pracownicy Uniwersytetu Wrocławskiego:

• których zatrudnienie w Uniwersytecie Wrocławskim nie kończy się przed rozpoczęciem realizacji grantu lub w trakcie jego realizacji,
  • którzy w momencie składania wniosku nie kierują grantem badawczym finansowanym ze źródeł zewnętrznych,
  • którzy do dnia składania wniosku nie uzyskali promesy finansowania grantu ze źródeł zewnętrznych,
  • którzy nie kierowali grantem badawczym finansowanym ze źródeł zewnętrznych w okresie 12 miesięcy przed dniem rozpoczęcia II edycji konkursu.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 15.12.2021 r.

Szczegółowe informacje wymagane do wypełnienia wniosku aplikacyjnego znajdują się tutaj.