Winter Kidergarten of Theoretical Physics (WkoTP) KARPACZ 2019

Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Winter Kidergarten of Theoretical Physics (WkoTP),  międzynarodowej konferencji studenckiej o tradycji sięgającej 1966 roku. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 24 lutego – 2 marca w Karpaczu w ośrodku „Krucze Skały”. Oprócz zakwaterowania uczestnicy będą mieli zagwarantowane wyżywienie oraz przejazd z Wrocławia do Karpacza..

WKoTP odbywa się we współpracy z Zimową Szkołą Fizyki Teoretycznej. Dzięki temu uczestnicy „Przedszkola” będą mogli uczestniczyć w części wykładów Szkoły. Tegoroczny temat Szkoły to „Astronomia wielonośnikowa”. Dlatego zachęcamy do przygotowania swoich wystąpień na tematy związane z np. fizyką neutrin lub falami grawitacyjnymi. Nie jest to jednak obowiązkiem. Wystąpienie może dotyczyć dowolnej kwestii związanej z fizyką. Osoby chcące wziąć czynny udział w konferencji mogą przygotować 15 minutowy referat naukowy lub poster.

Organizatorami WKoTP są Koło Naukowe Fizyków „Migacz” i KNSA UWr.

Więcej informacji o konferencji i formularz umożliwiający zapisanie się znajduje się pod adresem: http://migacz.edu.pl/kindergarten2019/