Bal Fizyka są jeszcze wolne miejsca

plakatnewUwaga, zmiana miejsca imprezy:

1. Z przyczyn technicznych zostaliśmy zmuszeni do zmiany sali, jednak nowa sala prezentuje wyższy standard niż poprzednia, także jesteśmy pewni, że będziecie Państwo zadowoleni. Reszta szczegółów dotyczących balu pozostaje bez zmian. Poniżej podajemy najważniejsze informacje już ze zmienionym adresem miejsca:
miejsce: Restauracja „Wieniawa”, ul. Gajowicka 130 (przy hotelu „Wieniawa”)
czas: 14.01.2017 r. godzina 20:00
strój: wieczorowy
2. Chcieliśmy również poinformować, że co prawda lista uczestników jest już zamknięta, jednak wciąż zostało nam kilka wolnych miejsc, także gdybyście Państwo wiedzieli o kimś kto wciąż się waha, to można jeszcze się zgłaszać do środy (11.01.) do 15:00.
Gdyby pojawiły się jakieś pytania, to oczywiście służymy pomocą.

balfizyka@gmail.com

—————————————————————

Oryginalne ogłoszenie

—————————————————————

Koło Naukowe Fizyków „Migacz” ma zaszczyt zaprosić na Bal Fizyka, który odbędzie się 14 stycznia 2017 r. w sali balowej NOTu przy ul. Piłsudkiego 74.

Bal rozpocznie się o godzinie 20:00. Zaproszenie skierowane jest do wszystkich pracowników, doktorantów, studentów i absolwentów Wydziału Fizyki i Astronomii Uniwersytetu Wrocławskiego wraz z osobami towarzyszącymi. Na zabawę uczestnicy zapisują się pojedynczo, nawet jeżeli wybierają się w parze.  Każdy wypełnia formularz, który można znaleźć pod tym adresem.

Koszt biletu od osoby wynosi 160 zł (przy zapisach do 20.10.) lub 170 zł (przy zapisach po 20.10.) W cenie zapewniamy dwa ciepłe posiłki i zimne przekąski, ciepłe i zimne napoje bezalkoholowe oraz napoje alkoholowe (przewidujemy 0.7 l wódki na dwie osoby lub butelkę wina na osobę). Zabawę uświetnią wodzireje Freak Frak.
W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Organizatorzy: balfizyka@gmail.com, tel. 660 247 055
www.facebook.com/events/1645471195742926/