kontakt

Wydział Fizyki i Astronomii,
pl. Maxa Borna 9,
50-204 Wrocław,

Sekretariat Instytutu Fizyki Teoretycznej
tel.: 71 375 94 08
71 375 95 66, 71 375 92 86

Sekretariat Instytutu Fizyki Doświadczalnej
tel. 71 375 93 02

Sekretariat Instytutu Astronomii
tel.: 71 337 80 60, 71 372 93 73, 71 337 80 61

Dziekanat
tel./fax: 71 321 76 82
tel.: 71 375 94 04
godziny otwarcia dziekanatu:
9:00-13:00
(w środy nieczynny)

63. Olimpiada Fizyczna

Uczestnicy zawodów teoretycznych:

1 Piotr Bargieła III LO Wrocław
2 Rafał Bogaczewicz III LO Wrocław
3 Krystian Borodacz III LO Wrocław
4 Maciej Buszka III LO Wrocław
5 Mikołaj Dzięciołowski III LO Wrocław
6 Łukasz Dzwoniarek III LO Wrocław
7 Piotr Gierczak III LO Wrocław
8 Michał Gołębiewicz III LO Wrocław
9 Krzysztof Legierski III LO Wrocław
10 Piotr Maślankowski III LO Wrocław
11 Łukasz Mazurkiewicz III LO Wrocław
12 Paulina Połaczewska III LO Wrocław
13 Robert Salata III LO Wrocław
14 Łukasz Skrętkowicz III LO Wrocław
15 Bartosz Sójka III LO Wrocław
16 Bartosz Szmyd III LO Wrocław
17 Rafał Maciejewski VII LO Wrocław
18 Łukasz Nenkin VII LO Wrocław
19 Jakub Warachim VII LO Wrocław
20 Ewelina Bednarz XIV LO Wrocław
21 Piotr Kryszak XIV LO Wrocław
22 Kamil Niziński XIV LO Wrocław
23 Aleksander Ulatowski XIV LO Wrocław
24 Stanisław Wilczyński XIV LO Wrocław
25 Jakub Aniulis II LO Wałbrzych
26 Michał Gadowicz II LO Wałbrzych
27 Paweł Redman ZSP Wałbrzych
28 Wojciech Michałowski II LO Dzierżoniów
29 Piotr Zieliński II LO Dzierżoniów


Uczestnicy zawodów doświadczalnych


1 Rafał Bogaczewicz III LO Wrocław
2 Mikołaj Dzięciołowski III LO Wrocław
3 Michał Gołębiewicz III LO Wrocław
4 Piotr Kryszak XIV LO Wrocław
5 Kamil Niziński XIV LO Wrocław
6 Piotr Zieliński II LO Dzierżoniów

62. Olimpiada Fizyczna

Uczestnicy zawodów teoretycznych:

1 Krzysztof Fuławka I LO Bolesławiec
2 Łukasz Janiec I LO Bolesławiec
3 Dominik Kulikowski I LO Jelenia Góra
4 Michał Gadowicz II LO Wałbrzych
5 Paweł Holewa II LO Wałbrzych
6 Piotr Bargieła III LO Wrocław
7 Rafał Bogaczewicz III LO Wrocław
8 Krystian Borodacz III LO Wrocław
9 Paweł Dawidowicz III LO Wrocław
10 Marcin Hałupka III LO Wrocław
11 Mikołaj Herman III LO Wrocław
12 Kajetan Jastrzębski III LO Wrocław
13 Konrad Krystecki III LO Wrocław
14 Krzysztof Legierski III LO Wrocław
15 Wojciech Pędrak III LO Wrocław
16 Hanna Siwek III LO Wrocław
17 Piotr Stawski III LO Wrocław
18 Bartosz Szmyd III LO Wrocław
19 Mateusz Wasylkiewicz III LO Wrocław
20 Krzysztof Wojsławski III LO Wrocław
21 Jakub Zieliński III LO Wrocław
22 Rafał Maciejewski VII LO Wrocław
23 Radosław Wnęk VII LO Wrocław
24 Ernest Bardadyn XIV LO Wrocław
25 Daniel Danielski XIV LO Wrocław
26 Kamil Dzikowski XIV LO Wrocław
27 Kajetan Ożarowski XIV LO Wrocław
28 Piotr Pietrzak XIV LO Wrocław
29 Tomasz Syposz XIV LO Wrocław
30 Patrick Szmucer XIV LO Wrocław
31 Aleksander Ulatowski XIV LO Wrocław


Uczestnicy zawodów doświadczalnych


1 Bargieła Piotr III LO Wrocław
2 Bogaczewicz Rafał III LO Wrocław
3 Danielski Daniel XIV LO Wrocław
4 Dzikowski Kamil XIV LO Wrocław
5 Hałupka Marcin III LO Wrocław
6 Holewa Paweł II LO Wałbrzych
7 Jastrzębski Kajetan III LO Wrocław
8 Ożarowski Kajetan XIV LO Wrocław
9 Pietrzak Piotr XIV LO Wrocław
10 Stawski Piotr III LO Wrocław
11 Szmucer Patrick XIV LO Wrocław
12 Ulatowski Aleksander XIV LO Wrocław
13 Wasylkiewicz Mateusz III LO Wrocław
14 Wojsławski Krzysztof III LO Wrocław

61. Olimpiada Fizyczna

Uczestnicy zawodów teoretycznych:

1 Krzysztof Fuławka I LO Bolesławiec
2 Łukasz Janiec I LO Bolesławiec
3 Antoni Kwiatkowski I LO Głogów
4 Mariusz Figiel I LO Jelenia Góra
5 Dominik Kulikowski I LO Jelenia Góra
6 Krzysztof Żelaśkiewicz I LO Jelenia Góra
7 Michał Kupczyński Katolickie LO Legnica
8 Dawid Brzemiński I LO Lubin
9 Hanna Zając II LO Świdnica
10 Piotr Gruszewski II LO Wałbrzych
11 Paweł Holewa II LO Wałbrzych
12 Mateusz Puzio II LO Wałbrzych
13 Oskar Słowik II LO Wałbrzych
14 Michał Synoś II LO Wałbrzych
15 Aleksander Antasik III LO Wrocław
16 Grzegorz Głuch III LO Wrocław
17 Marcin Hałupka III LO Wrocław
18 Kajetan Jastrzębski III LO Wrocław
19 Piotr Krasnowski III LO Wrocław
20 Tomasz Mikołajewski III LO Wrocław
21 Jakub Pawlikowski III LO Wrocław
22 Paweł Popławski III LO Wrocław
23 Aleksander Sas III LO Wrocław
24 Marcin Sobol III LO Wrocław
25 Piotr Stawski III LO Wrocław
26 Michał Szyszkowski III LO Wrocław
27 Mateusz Wasylkiewicz III LO Wrocław
28 Krzysztof Wojsławski III LO Wrocław
29 Dominik Jasiński VII LO Wrocław
30 Michał Siekierski VII LO Wrocław
31 Ernest Bardadyn XIV LO Wrocław
32 Daniel Danielski XIV LO Wrocław
33 Maciej Dulęba XIV LO Wrocław
34 Kamil Flaga XIV LO Wrocław
35 Mateusz Gołębiewski XIV LO Wrocław
36 Sylwia Nowak XIV LO Wrocław
37 Kajetan Ożarowski XIV LO Wrocław
38 Łukasz Pietrasik XIV LO Wrocław
39 Piotr Pietrzak XIV LO Wrocław
40 Tomasz Syposz XIV LO Wrocław
41 Michał Topolski XIV LO Wrocław

Uczestnicy zawodów doświadczalnych:

1" Dominik Kulikowski I LO Jelenia Góra
2 Krzysztof Żelaśkiewicz I LO Jelenia Góra
3 Paweł Holewa II LO Wałbrzych
4 Oskar Słowik II LO Wałbrzych
5 Kajetan Jastrzębski III LO Wrocław
6 Tomasz Mikołajewski III LO Wrocław
7 Jakub Pawlikowski III LO Wrocław
8 Aleksander Sas III LO Wrocław
9 Piotr Stawski III LO Wrocław
10 Michał Szyszkowski III LO Wrocław
11 Mateusz Wasylkiewicz III LO Wrocław
12 Maciej Dulęba XIV LO Wrocław
13 Kamil Flaga XIV LO Wrocław
14 Łukasz Pietrasik XIV LO Wrocław
15 Tomasz Syposz XIV LO Wrocław

Zawody III stopnia

Do zawodów III stopnia zakwalifikowało się 10 zawodników:

1 Maciej Dulęba XIV LO Wrocław
2 Tomasz Mikołajewski III LO Wrocław
3 Jakub Pawlikowski III LO Wrocław
4 Łukasz Pietrasik XIV LO Wrocław
5 Aleksander Sas III LO Wrocław
6 Oskar Słowik II LO Wałbrzych
7 Piotr Stawski III LO Wrocław
8 Tomasz Syposz XIV LO Wrocław
9 Michał Szyszkowski III LO Wrocław
10 Krzysztof Żelaśkiewicz I LO Jelenia Góra

Gratulujemy
Komitet Okregowy OF we Wrocławiu

60. Olimpiada Fizyczna

Uczestnicy zawodów teoretycznych:

1 Witold Lipieta I LO Dzierżoniów
2 Antoni Kwiatkowski I LO Głogów
3 Mariusz Figiel ZSO nr 1 Jelenia Góra
4 Wojciech Kulczycki I LO Lubin
5 Piotr Gruszewski II LO Wałbrzych
6 Paweł Holewa II LO Wałbrzych
7 Mateusz Puzio III LO Wałbrzych
8 Aleksander Antasik III LO Wrocław
9 Grzegorz Głuch III LO Wrocław
10 Jan Heimrath III LO Wrocław
11 Jędrzej Jaskólski III LO Wrocław
12 Piotr Krasnowski III LO Wrocław
13 Michał Kucharczyk III LO Wrocław
14 Tomasz Mikołajewski III LO Wrocław
15 Marta Mularczyk III LO Wrocław
16 Wojciech Olszewski III LO Wrocław
17 Michalina Pacholska III LO Wrocław
18 Mariusz Pasek III LO Wrocław
19 Jakub Pawlikowski III LO Wrocław
20 Aleksander Sas III LO Wrocław
21 Monika Sikora III LO Wrocław
22 Marcin Słowik III LO Wrocław
23 Krzysztof Smogorzewski-Majcher III LO Wrocław
24 Michał Szyszkowski III LO Wrocław
25 Maciej Chrzanowski VII LO Wrocław
26 Arkadiusz Jędrzejewski XII LO Wrocław
27 Ernest Bardadyn XIV LO Wrocław
28 Filip Chudy XIV LO Wrocław
29 Łukasz Czapliński XIV LO Wrocław
30 Maciej Dulęba XIV LO Wrocław
31 Kamil Flaga XIV LO Wrocław
32 Agata Gniewek XIV LO Wrocław
33 Piotr Nalewaja XIV LO Wrocław
34 Sylwia Nowak XIV LO Wrocław
35 Łukasz Pietrasik XIV LO Wrocław
36 Krzysztof Skrzynecki XIV LO Wrocław
37 Artur Szlachetka XIV LO Wrocław
38 Michał Topolski XIV LO Wrocław


Uczestnicy zawodów doświadczalnych 60. Olimpiady Fizycznej

Maciej Chrzanowski VII LO Wrocław
Maciej Dulęba XIV LO Wrocław
Arkadiusz Jędrzejewski XII LO Wrocław
Wojciech Kulczycki I LO Lubin
Michalina Pacholska III LO Wrocław
Jakub Pawlikowski III LO Wrocław
Aleksander Sas III LO Wrocław
Krzysztof Skrzynecki XIV LO Wrocław
Marcin Słowik III LO Wrocław

Zawody III stopnia

Z przyjemnością informujemy, że do zawodów III stopnia 60. Olimpiady Fizycznej
zakwalifikowali się z okręgu dolnośląskiego następujący uczniowie:

Jakub Pawlikowski III LO 75p
Arkadiusz Jędrzejewski XII LO 68p
Aleksander Sas III LO 68p
Krzysztof Skrzynecki XIV LO 59p
Maciej Chrzanowski VII LO 56p
Michalina Pacholska III LO 51p

Minimalna liczba punktów kwalifikująca do zawodów III stopnia
wynosiła w tym roku 51.

Gratulujemy
Komitet Okregowy OF we Wrocławiu
C. Juszczak © 2010-2013 Wydział Fizyki i Astronomii, Uniwersytet Wrocławski